„Viega Prevista“

Paprastesnis montavimas, maksimali apipavidalinimo laisvė: savo naujos potinkinių modulių sistemos kūrimui mes panaudojome mūsų patirtį ir Jūsų idėjas. Rezultatas: „Viega Prevista“. Nauja potinkinių modulių karta. Ji taupo laiką ir garantuoja Jums, taip pat ir Jūsų klientams, didžiausią patogumą.

Nuplovimo bakelis. Trys naudojimo paskirtys.

Grakštus ir lankstus: savo asortimentą mes supaprastinome radikaliai. Yra trys potinkinių modulių naudojimo būdai gipskartonio plokščių apdailai ir montavimui apmūrijant. Sistemų branduolys yra naujas „Prevista“ nuplovimo bakelis. Jį galima sumontuoti be įrankių, be to, jis suderinamas su visais „Visign“ nuspaudimo mygtukais.

Išsami informacija apie gaminį

Aukštos kokybės medžiagos. Kiekvienam skoniui.

Nuo faneruoto medžio paviršiaus, šlifuoto nerūdijančiojo plieno iki stiklo ir aukštos kokybės plastiko – naujų „Visign“ nuleidimo mygtukų medžiagų įvairovė yra didelė. Jie siūlo kiekvienam skoniui tinkamą dizainą, be to, dera su modernia technika. Visi mygtukai yra suderinami su „Prevista“ nuplovimo bakeliu ir didžiąja dalimi juos galima sumontuoti be įrankių.

Išsami informacija apie gaminį

Sukurtas remiantis Jūsų idėjomis.

„Prevista“ yra geresni potinkiniai moduliai, nes mes sukūrėme juos kartu su Jumis. Kartu mes bandėme, tikrinome ir optimizavome. Rezultatą galima pamatyti ir greitai įrengti.

Išbandytas ir pripažintas geru.

Daug ekspertų lydėjo, bandė ir vertino „Prevista“ nuo prototipo iki išbaigto gaminio. Mes Juos apklausėme. Pamatykite patys, ką jie pasakė apie mūsų naujus potinkinius modulius.

Ataskaitos apie patirtį

Paprasčiau. Suderinamiau. Geriau.

Įsitikinkite patys ir dar kartą susisiekite su mumis. Mes mielai suderinsime individualų terminą, kad galėtume naujus „Prevista“ potinkinius modulius Jums pristatyti vietoje.

  • Patikima „Viega“ kokybė
  • Viena sistema visiems atvejams
  • Greitas ir paprastas montavimas
  • Maksimalus ekonomiškumas
  • Įtikinamas aptarnavimas
  • Visiškas suderinamumas
  • Individualus dizainas
  • Aukštos kokybės standartai