Pradžios puslapį

Visign for More 200

8620.1

Į katalogą

Pakeisti modelį

 • „Visign for Style“

 • „Visign for More“

 • „Visign for Public“

 • „Visign for Life“

 • Paprastas montavimas

  Galima sumontuoti be įrankių. Montuoti sulig plytelėmis taip pat galima, kaip ir įrengti „Viega“ įmetimo šachtą.

 • Šviesos diodų rėmas

  Du „Visign for More“ serijos nuspaudimo mygtukai pasirinktinai yra su apšviestu įmontuojamu rėmeliu (arba jis buvo sumontuotas gamykloje), kuris reaguoja į priartėjimą – kaip orientyru tamsoje.

 • „Viega Hygiene+“ funkcija

  Pageidaujant ją galima suprogramuoti daugumoje „Visign for More“ nuspaudimo mygtukų. Taip klozeto nuplovimas periodiškai aktyvinamas automatiškai ir užtikrinama, kad iš vamzdyno visada bėgs švarus vanduo.

Sužinoti daugiau

Didžiausi reikalavimai estetikai ir valdymo patogumui

Nesvarbu, ar tai medis ar stiklas, ar varis su auksu ar antracitas: „Visign for More“ nuleidimo mygtukų yra iš įvairių aukštos kokybės medžiagų ir spalvų. Tuo pačiu metu jie susijungia su modernia technika: taip du „Visign for More“ serijos nuleidimo mygtukai pasirinktinai yra su apšviestu įmontuojamu rėmeliu (arba jis buvo sumontuotas gamykloje), kuris reaguoja į priartėjimą – kaip orientyru tamsoje. Be to, daugumoje „Visign for More“ nuleidimo mygtukų galima suprogramuoti „Viega Hygiene“ funkciją. Taip klozeto nuplovimas periodiškai aktyvinamas automatiškai ir užtikrinama, kad iš vamzdyno visada bėgs švarus vanduo.

„Visign for More“ serijos nuleidimo mygtukus galima sumontuoti be įrankių. Montuoti sulig plytelėmis taip pat galima, kaip ir įrengti „Viega“ konteinerį higienos tabletėms.

Dar vienas „perliukas“: „Visign for More 205 sensitive“ nuleidimo mygtukas užtikrina bekontaktį nuplovimo patogumą. Norint aktyvinti, pakanka tiesiog palaikyti ranką nedideliu atstumu ties norima nuplovimo funkcija.

skirta

visi Prevista potinkiniai bakeliai

Savybė

Rankinis vandens nuleidimas iš priekio, technika su 2 vandens nuleidimo būdais

Komplektacija

įmontuojamas rėmelis, valdymo kaiščių komplektas, tvirtinimo kaištis

Medžiaga

metalas, stiklas, mediena

Uždengiančioji plokštė

ryškiai juodas

Prispaudžiamoji detalė

beicuota ąžuolo mediena