Pradžios puslapį

Visign for More 204

8624.1

Į katalogą

Pakeisti modelį

 • „Visign for Style“

 • „Visign for More“

 • „Visign for Public“

 • „Visign for Life“

 • Paprastas montavimas

  Galima sumontuoti be įrankių. Montuoti sulig plytelėmis taip pat galima, kaip ir įrengti „Viega“ įmetimo šachtą.

 • Šviesos diodų rėmas

  Du „Visign for More“ serijos nuspaudimo mygtukai pasirinktinai yra su apšviestu įmontuojamu rėmeliu (arba jis buvo sumontuotas gamykloje), kuris reaguoja į priartėjimą – kaip orientyru tamsoje.

 • „Viega Hygiene+“ funkcija

  Pageidaujant ją galima suprogramuoti daugumoje „Visign for More“ nuspaudimo mygtukų. Taip klozeto nuplovimas periodiškai aktyvinamas automatiškai ir užtikrinama, kad iš vamzdyno visada bėgs švarus vanduo.

Sužinoti daugiau

Didžiausi reikalavimai estetikai ir valdymo patogumui

Nesvarbu, ar tai medis ar stiklas, ar varis su auksu ar antracitas: „Visign for More“ nuspaudimo mygtukų yra iš įvairių aukštos kokybės medžiagų ir spalvų. Tuo pačiu metu jie susijungia su modernia technika: taip du „Visign for More“ serijos nuspaudimo mygtukai pasirinktinai yra su apšviestu įmontuojamu rėmeliu (arba jis buvo sumontuotas gamykloje), kuris reaguoja į priartėjimą – kaip orientyru tamsoje. Be to, daugumoje „Visign for More“ nuspaudimo mygtukų galima suprogramuoti „Viega Hygiene“ funkciją. Taip klozeto nuplovimas periodiškai aktyvinamas automatiškai ir užtikrinama, kad iš vamzdyno visada bėgs švarus vanduo.

„Visign for More“ serijos nuspaudimo mygtukus galima sumontuoti be įrankių. Montuoti sulig plytelėmis taip pat galima, kaip ir įrengti „Viega“ įmetimo šachtą.

Dar vienas „perliukas“: „Visign for More 205 sensitive“ nuspaudimo mygtukas užtikrina bekontaktį nuplovimo patogumą. Norint aktyvinti, pakanka tiesiog palaikyti ranką nedideliu atstumu ties norima nuplovimo funkcija.

skirta

visi Prevista potinkiniai bakeliai

Savybė

Elektroninis vandens nuleidimas iš priekio arba viršaus, technika su 2 vandens nuleidimo būdais, su Viega Hygiene+ funkcija

Komplektacija

įmontuojamas rėmelis, valdymo kaiščių komplektas, tvirtinimo kaištis

Medžiaga

nerūdijantis plienas

Uždengiančioji plokštė

poliruotas nerūdijantis plienas

Prispaudžiamoji detalė

poliruotas nerūdijantis plienas