Nuplovimo bakelis

Naujas „Prevista“ nuplovimo bakelis yra mūsų naujų potinkinių modulių pagrindas – nesvarbu, ar Jūs planuojate vonią su gipskartonio plokščių apdaila, ar norite ją sumontuoti apmūrydami. Visuose „Prevista“ klozetų elementuose jis yra toks pats. Pildymo ir nuleidimo vožtuvai bei valdymo mechanika visuose modeliuose yra tokie patys. Nuplovimo bakelį galima įsigyti abiejų variantų 3H ir 3L.

 • Vandens jungtis

  Vandens jungtį galima lanksčiai prijungti naudojant naujai sukurtą adapterį su vidiniu sandarikliu. Ją galima akimirksniu prijungti prie visų vamzdynų sistemų.

 • Pučiamojo formavimo technologija

  Naujas nuplovimo bakelis iš ekstruzijos būdu pagamintos plastikinės žarnos išpučiamas į formą. Rezultatas: maksimalus sandarumas ir patikima ilgaamžė kokybė.

 • Pildymo vožtuvas

  Pildymo vožtuvą galima įmontuoti ir išmontuoti nenaudojant įrankių bei jis užtikrina greitą pakartotinį pripildymą nuplovimui.

 • Nuplovimo srovės droselis

  Juo, reguliuojant nustatymo žiedą, visų rūšių keramikose galima nustatyti optimalią nuplovimo srovę. Dėl penkių pakopų tai galima pritaikyti bet kuriai keramikai.

Sužinoti daugiau

Individualus dizainas

Tačiau dizaino galimybės vis dėlto yra įvairiapusės, nes nuplovimo bakelis suderinamas su visais „Visign“ nuleidimo mygtukais. Taip visose montavimo situacijose galimos individualios rekomendacijos individualiam dizainui.

Pagaminta Vokietijoje („Made in Germany“)

Nuplovimo bakelis gaminamas Vokietijoje. Ilgametė gamybos patirtis užtikrina jo ilgaamžiškumą. Be to, prieš pristatant patikrinamas kiekvieno nuplovimo bakelio sandarumas ir veikimas – didžiausiai saugai ir kokybei

Aiškus montavimas

Visos mobilios ir ranka montuojamos konstrukcinės dalys nudažytos geltona spalva. Ypač aiškiai išryškėja naujos valdymo koncepcijos privalumai naujame vandens nuleidimo mechanizme. Tuo tikslu taip pat žr. nuotraukų galeriją.

Be konkurencijos lankstūs nuplovimo kiekiai

Nuplovimo bakelyje, esant visam nuplovimo kiekiui, vandens kiekis yra nuo 3,5 iki 7,5 litro, o esant daliniam nuplovimo kiekiui – nuo 2 iki 4 litrų. Individualius nustatymus galima atlikti keliomis pakopomis žingsniais kas 0,5l.

Naudojimo būdai

Mūsų pasirinkimą mes gerokai supaprastinome. Yra trys potinkinių modulių naudojimo būdai. Esant gipskartonio plokščių apdailai, „Prevista Dry“ skirta įrengimui sienoje ir stovų montavimui, o „Prevista Dry Plus“ – profilių montavimui. Montavimui apmūrijant mes turime „Prevista Pure“. Visose sistemose yra toks pats nuplovimo bakelis. Taip per trumpą laiką gali surinkti ir sumontuoti potinkinių modulių sistemą.

Gipskartonio plokščių apdaila

Mūsų naudojami nauji potinkiniai moduliai Prevista Dry įrengimui sienoje ir stovų montavimui dėl daugybės naujų funkcijų palengvina įrengimą gipskartonio plokščių apdailos konstrukcijose. Jie yra tvirti, taigi, ir maksimaliai patikimi.

„Prevista Dry“

Dėl paprastos montavimo koncepcijos mūsų nauja potinkinių modulių sistema sutaupo daug laiko ir pinigų. Tuo pačiu ją galima lanksčiai pritaikyti Jūsų klientų poreikiams.

Greitas ir paprastas montavimas

Baigus paruošiamuosius įrengimo darbus, pvz., išgręžus skyles, „Prevista Dry“ galima įrengti turint tris įrankius: sulankstomą metrą, gulsčiuką ir 13 dydžio raktą. Kaip ir nuplovimo bakelyje, visi elementai, kuriuos galima sumontuoti be įrankių, yra geltoni. O ant sienos „Prevista Dry“ susimontuoja beveik savaime: tokie sprendimai, kaip sieninis laikiklis, dėl jų lankstumo papildomai sutaupo laiko.

Išmanusis greitaveikis fiksatorius

Vandens jungčių ir nuotako praustuvui ir pisuarui aukščio reguliavimas iki šiol labai ilgai užtrukdavo. Nauji greitaveikiai fiksatoriai patobulina šį darbo žingsnį ir užtikrina didelį stabilumą, kuris niekuo nenusileidžia srieginei jungčiai.

Funkcijos didesniam klientų patogumui

Svarbi ateities tema yra kartą atitinkanti vonia. Tam geriausiai paruošta „Viega Prevista“ su serijine aukščio reguliavimo funkcija, kuri, be to, siūlo galimybę sumontuoti visų garsių gamintojų klozetus su higieniniu dušeliu.

Individualus montavimas ant profilių

„Prevista Dry“ potinkinių modulių sistemą galima papildyti profiliu ir „Steptec“ jungtimi. Rezultatas: „Prevista Dry Plus“ – tai sistema, kuri nustato individualumo ir montavimo patogumo mastelius.

„Prevista Dry Plus“

Su „Prevista Dry Plus“ galima įgyvendinti taip pat ir neįprastus norus. Tuo metu profilių sistema ne tik garantuoja didelę apipavidalinimo laisvę, bet ją galima ir greitai įrengti.

Greitas montavimas profilyje

Įrengti profilyje taip pat paprasta, kaip ir ant sienos: tiesiog naujai suprojektuotą kojelę įstatykite į profilį, užfiksuokite ir bus baigta. Ištiesinus ir pritvirtinus abiem „Steptec“ jungtimis prie viršutinio profilio, reikia tik prijungti vandens jungtis. Išsamios informacijos apie „Prevista Dry Plus“ įrengimą rasite montavimo filmuke.

Individualios dizaino galimybės

Elegantiškiausias būdas uždengti „Prevista Dry Plus“ yra „Murodesign“ „MuroLive!“ daugiasluoksnės kompozitinės plokštės. Dėl didelės dizaino įvairovės ir nesudėtingos spaustukų technologijos galima kūrybingai ir greitai įgyvendinti vonios dizainą – ne tik privačių vonių, bet ir vonių viešbučiuose bei ligoninėse remonto ir statybos darbams.

Internetinis įrankis

„Viega Prevista“ internetinis įrankis tiksliai apskaičiuoja ir parengia medžiagų sąrašą. Be to, pateikiami tinkami montavimo brėžiniai ir aprašymai.

Montavimas apmūrijant

Modernūs potinkiniai moduliai susiduria su pasitvirtinusia technologija: su „Prevista Pure“ ir nauju nuplovimo bakeliu montavime apmūrijant galima įgyvendinti individualius, aukštos kokybės ir ilgaamžius įrengimo būdus.

„Prevista Pure“

„Pure“ tarptautinėje rinkoje reiškia „montavimo apmūrijant būdą“. Mūsų „Prevista Pure“ potinkiniai blokai atitinkamai pritaikyti montavimo apmūrijant reikalavimams. Atskirai montuojant jie pasižymi dideliu lankstumu. Yra blokai, skirti klozetams, pisuarams, praustuvams ir bidė – atitinkamai dviejų variantų su 820 mm ir 1070 mm konstrukciniu aukščiu.

Iki galo iš anksto surinkta

Iki galo surinkta iš anksto Kad Jums būtų lengviau, vidinė ertmė su „ Prevista“ nuplovimo bakeliu yra jau iki galo iš anksto surinkta ir galima valdyti iš priekio. 820 mm variantą galima be problemų valdyti iš viršaus. Dėl lanksčiai reguliuojamo gylio papildomai užtikrinamas didesnis kaitumas montuojant.

Su garso izoliacija

Nuplaunant klozetą, reikėtų vengti triukšmo. „Prevista Pure“ tai garantuoja savo nuo garso izoliuotu korpusu.